Školy Cartagena
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share
Naše škola v  CartageněNaše škola v Karibiku se nachází čtyři bloky od hlavního vstupu do „Starého města“. Budova postavená v koloniálního stylu vás pohltí svojí karibskou atmosférou. Říká se, že člověk který nebyl v Cartageně, ještě nepoznal Karibik. Poznáte zde jedny z nejpřátelštějších lidí na světě, uchvátí vás zdejší hudebních rytmy, ochutnáte neobyčejné a rozmanité pokrmy, budete mít možnost opalovat se na nejmalebnějších plážích a potápět se v blízkosti nádherných korálových útesů. Zároveň vyslechnete skutečné i bájné příběhy o pirátech, otrocích a potopených španělských lodí, navštívíte přírodní parky a také zažijete skvělou Rumba party.

 

Cartagena se nachází na seznamu světového dědictví UNESCA a pro milióny turistů z celého světa je jednou z nejdůležitějších destinací, kterou nemohou vynechat. Valy a hradby byly postavené kolem města, byly důležitou ochranou před útoky pirátů. V současně době, kdy uplynulo více jak 500 let od jejího vzniku, toto majestátní město na jihozápadě Karibiku, si stále udržuje své kouzlo díky bohaté historii, architektuře a romantickému rázu, připomínající dobrodružství minulých časů.

 

V blízkosti Cartageny se nachází slavný Národní park uskupený z ostrovů Rosario, kde se nacházejí nejkrásnější bíle písčité pláže. Pouze 40 minut od Cartageny se nachází mělké sladkovodní bahnité jezero Totumo. V tomto pozemském ráji hnízdí velké množství stěhovavých a místních druhů ptactva. Budete mít možnost vyzkoušet si koupel v kráteru bahenní sopky, která je proslulá svými blahodárnými účinky na pleť. V neposlední řadě nezapomeňte navštívit okouzlující restaurace a kluby na Starém městě.

 

Pevnosti a hrady: Pevnosti a hrady byly strategicky postaveny kolem Cartageny de Indias, aby chránily místní obyvatele před nájezdy francouzských a britských pirátů, kteří velmi dobře věděli co všechno Nová země nabízí, a připlouvali do Karibiku za hledáním pokladů. Španělský vojenský inženýr Bautiste Antonelli přistál na pobřeží Cartageny v roce 1589, kde začal budovat její opevnění. Toto monumentální dílo se stalo příkladem vojenského inženýrství své doby. Do dnešních dnů se dochovaly pevnosti Svatého Josefa a Svatého Sebastiána a hrady Svatého Filipa z Barajasu a Svatého Fernanda a Las Bóvedas.

 

Arnold Toynbee, uznávaný britský historik 20. Století, po návštěvě Cartageny prohlásil: „To je důvod proč Jižní Amerika nehovoří anglicky“.

 

Pokud chcete poznat Cartagenu, nabízíme vám některou z leteckých společností, které vás dopraví do tohoto karibského ráje:

 AMERICAN AIRLINES

 


 AIRES
 DELTA  AIR COMET
 IBERIA
 VARIG
 AEROPOSTAL  LAN CHILE
 AIR FRANCE
 DELTA
 LACSA

 LAN PERU

 

 AVIANCA
 AIR MADRID
 TACA
 LLOYD BOLIVIANO
 COPA - CONTINENTAL
 AEROREPUBLICA
 MEXICANA

V případě, že přiletíte z Panamy, Aruby, Curacaa a nebo Venezuely (Maracaibo), poskytujeme speciální slevu na vaše letenky do Cartageny (studentský tarif). Získání slevy je podmíněno nahlášením této zkutečnosti v naší kanceláři měsíc před cestou. 

 

Naše adresa v Cartageně:

 

Calle 28 (Callejon Ancho) # 10b 52, Barrio Getsemaní. Cartagena, Colombia

 

From Address: