Školy Medellín
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share

Fotografie města

 

NAŠE ŠKOLA V  MEDELLÍNU

S třemi milióny obyvatel je Medellín hlavním městem a centrem regionu Antioquia. Nalézá se v hlubokém údolí, obklopeném malebnou horskou scenerií, ve kterém vládne celoročně ideální jarní počasí. Medellín je znám jako „Hlavní město hor“ či „Město věčného jara“.

Medellín prochází dynamickým rozvojem a je plné obchodních, průmyslových, kulturních, náboženských, společenských a sportovních aktivit. Bez nadsázky, můžeme říci, že Medellín je ideální místem pro nakupování díky rozsáhlé síti obchodních domů, kde nabízí jak domácí tak zahraniční zboží. Dále se může pyšnit klinikami a vědeckými centry, které v současné době představují špičku ve vědeckých objevech spojených s transplantaci orgánů a estetickou chirurgií.

Malebnost tohoto města je umocněna vášní obyvatel Antioquie pro zahradničení, kde nejen profesionálové ale i amatéři se podílejí na překrásných zahradách, které jsou ozdobou a chloubou Medellínu. Jako středně velké město má důležitá místa blízko sebe, propojená systémem integrované dopravy a stanicemi metra. Nenechte si ujít procházky po Medellínu..

Ve “Městě věčného jara” naleznete nejen architektonické skvosty v podobě paláců, nádraží, katedrály, venkovských domů a veřejných budov, jenž se zachovaly z období "Belle Epoque", ale také Metropolitní divadlo, letiště José María Córdoby a výškovou budovu medellínských firem, které reprezentují moderní architekturu.

Muzeum Antioquie vlastní kompletní sbírku obrazů a plastik Fernanda Botera, celosvětově uznávaného kolumbijského malíře. Dům-muzeum Pedra Nel Gómeze vystavuje vice jak tisíc Boterových prací, které líčí v nejlepším stylu mexických muralistů, antioqueñský lidský epos. Dále stojí za zmínku sbírka moderního umění v Muzeu moderního umění a muzeum “El Castillo”.

V lednu se zde konají býčí zápasy. V dubnu a v květnu se můžete těšit na Mezinárodní výstavu orchidejí. V červnu vás přiláká Festival tanga. V srpnu se Medellín stává centrem Výstavy plemenných koní a světoznámého Veletrhu květin. Vzhledem k tomu, že Medellín je uznávaným centrem módy v Jižní Americe, v září se můžete těšit na ojedinělou přehlídku, která určuje módní trendy na další rok. 

Je důležité zdůraznit, že v Medellínu se nabízejí pouze soukromé hodiny.

 


Učitelé a Studenti

 

 
español medellin clases clases medellin español español medellin profesor estudiante