Školy Bogota
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share
Naše škola v Bogotě: Nueva Lengua
800x600-IMG_3131
800x600-IMG_3156
clase1
clase2
docentes grupo
docentes grupo de pie
Multicultural
nueva-lengua-spanish-school-bogota
Škola Nueva Lengua je umístěna v jedné z nejstarších čtvrtí Bogoty, Quinta Camacho. Nachází se blízko autobusové zastávky FLORES Transmilenia, což je systém hromadné dopravy. Kromě toho, pokud se chcete těšit z kolumbijské gastronomie, umění a zábavy, tato lokalita je pro Vás ideální, protože se zde nachází mnoho příjemných restaurací, galerií, knihkupectví a kaváren.
Vzdálenost: 
15 minut od historického centra, Candelaria
10 minut od finanční zóny
 
Učte se španělštinu v regionu Andy

Bogota je rychle rozrůstajícím hlavním městem Kolumbie a počet jejích obyvatel i s periferními oblastmi dosahuje kolem 8 miliónů. V metropoli se nacházejí překrásné koloniální budovy, domy v klasicistním stylu, jejichž výstavba započala po Vyhlášení Nezávislosti v roce 1810, ale také současnou moderní architekturu. V Bogotě je více jak 50 muzeí ( nejznámější Muzeum Zlata, Národní muzeum, Muzeum Botera, Dům básníka Silvy, Vila Simona Bolívara, Maloka, Muzeum moderního umění, Národní divadlo Colón a Národní knihovna Luis Angel Arango).
V okolí Bogoty se rozprostírá laguna Guatavita, kde se zrodila legenda o El Doradu, (název El Dorado vzniklo díky španělským dobyvatelům, kteří takto nazývali místo, kde indiáni shromažďovali zlato), Solná katedrála v Zipaquirá, známá jako osmý div světa, jezero Neusa a tisíce vesnických restaurací, které jsou navštěvovány během víkendu obyvateli hlavního města Bogoty.
CANDELARIA
DSC00389
DSC00393
DSC00394
DSC06799
DSC06827
DSC06848
DSC06883
DSC06983
Quinta_camacho
transmilenio
Bogota je město plné architektonických klenotů, které kombinuje klasický a moderní styl.

Catedral_Primada_Bogota
santamaria_toros
teatrocolon
Bogota má bezpočet historických a kulturních míst.

guatavita
museo-del-oro
guatavita
museo-del-oro

Zobrazení náčelníka Zipy, nabízejícího zlato během obřadu k uctění měsíce, Chíi dal historický základ k legendě El Dorado.
V Bogotě existuje spoustu možností k sportovním aktivitám. Příkladem je nedělní cyklostezka (kilometry silnic jsou autům uzavřeny), kterou využívájí tisíce atletů a cyklistů.
Bogota stejně jako ostatní kolumbijská a jihoamerická města se potýká se sociálními problémy, které způsobují obrovské rozdíly mezi jednotlivými skupinami obyvatel. Proto vedle všech krás, které toto místo nabízí, uvidíte i mnoho chudých lidí. Jsme si jisti, že díky této zkušenosti, budete schopni lépe porozumět problémů, kterým čelí státy Latinské Ameriky. V Nueva Lengua si myslíme, že všechny podniky i jednotlivci mají mít sociální cítění, a proto část našeho výdělku putuje na podporu sociálně slabších.

Naše adresa v Bogotě:
Calle69 No.11A-09, barrio Quinta Camacho, Bogotá Colombia
From Address: