O nás
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

O nás
Bookmark and Share

Proč se učit španělštinu v Nueva Lenguě ?

 

V dnešní době čím dál tím více lidí chce poznat bohatství rozdílných kultur. Víte, že španělština je druhým nejrozšířenějším jazykem po mandarínštině a také druhým nejžádanějším jazykem po angličtině? V posledních deseti letech se zdvojnásobil počet jejích studentů.

 

Španělština je oficiální jazyk ve 22 zemích světa, které se rozprostírají na čtyřech kontinentech. V současné době se odhaduje, že počet rodilých mluvčích je mezi 350 až 400 milióny. Kromě toho, že španělština je jedním ze šesti úředních jazyků OSN, má výrazný vliv na poli umění, vědy a zahraničního obchodu.

 

Společně používaný jazyk je jedním z nejlepších nástrojů jak provázat různé lidi kolem světa. Zakladatelé školy Nueva Lengua mají bohaté zkušenosti na mezinárodní úrovni ve vývoji jazykových škol, specializace ve výuce druhého cizího jazyka, univerzitní administrativě, španělské literatuře, elektronickém obchodě a turistice. Tento různorodý profil inspiroval Nueva Lengu k jejímu poslání, soustředit se více na rozmanitost výuky španělštiny.

 

Kromě toho naše škola bude mít i pobočky v Argentině a Peru. Zveme Vás aby jste navštívili naše školy a přesvědčili se na vlastní oči proč Nueva Lengua je jednou z nejlepších organizací, která se zavazuje poskytnout svým studentům nejvyšší kvalitu výuky prostřednictvím zaměření kurzu dle zájmu studenta.

 

Poznáním kolumbijské kultury, jejích měst a lidí vaše zkušenost musí být jedině nezapomenutelným zážitkem.

Naše kurzy jsou normalizovány směrnicemi Evropského společenství pro strukturu rámce jazyků(CEF) a Americkou radou pro výuku cizích jazyků (ACTFL).

Kromě této výhody, Nueva Lengua dále poskytuje:

  1. 6 úrovní výuky – což je požadavek pro jakýkoliv profesionální, efektivní a akreditovaný jazykový studijní program.
  2. Učitelé s akreditovaným vysokoškolským vzdělání, pedagogickými zkušenostmi, zápalem pro výuku a vášeňí pro jazyky.
  3. Písemný a ústní rozřazovací test pro nové studenty, s týdenním pokrokem v nabytých znalostí. 
  4. Malé třídy, které zaručují individuální pozornost a snadnější výuku.
  5. Pohodlné učebny, počítače s přístupem na internet (podpora wifi) a týdně plánované kulturní aktivity.
  6. Přátelské a rozmanité vzdělávací prostředí.
Přečtěte si více o našem závazku vůči Společenské zodpovědnosti
 


VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH ŠKOLÁCH A KURZECH:

Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogota, Kolumbie: Bogota, hlavní město Kolumbie, se stává v posledních letech jednou z nejvyhledávanějších destinací Latinské Ameriky.  Moderní metropole nabízí celou škálu kulturních aktivit, bohatý noční život a nádherné scenérie And, na jejichž úpatí se Bogota nachází.  Škola Nueva Lengua je umístěna v historické čtvrti Quinta Camacho, s domy v anglickém stylu, které představují jedno z kulturních dědictví této země. Škola je blízko známé Zóny G, která je obklopena luxusními hotely, nákupními centry, divadly, galeriemi, restauracemi, bary a nočními kluby.

Nabídka kurzů: Obecná Španělština (Standartní a Intenzivní kurz španělštiny), Specializovaná Španělština (Kurz pro lékaře, obchodníky, atc.), Španělština a Veřejně prospěšné práce, Španělština a Umění (Tanec a Muzika) a Individuální kurz španělštiny. 


Získejte více informací o našich kurzech

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbie: Celým jménem Cartagena de Indias, je součástí světového dědictví na seznamu UNESCA.   Tento přímořský ráj na březích Karibiku vás uchvátí svojí kulturou a legendární krásou.  NŠkola Nueva Lengua je umístěna v historické čtvrti Quinta Camacho, s domy v anglickém stylu, které představují jedno z kulturních dědictví této země.  Sídlo Nueva Lengua se nachází na náměstí Trinidad v historickém centru. Škola je umístěna v koloniální budově několik metrů od míst, kde začal boj o nezávislost Cartageny v roce 1811.

Nabídka kurzů: Obecná Španělština (Standartní a Intenzivní kurz španělštiny), Specializovaná Španělština (Kurz pro lékaře, obchodníky, atc.), Španělština a Veřejně prospěšné práce, Španělština a Umění (Tanec), Španělština a Sport (Potápění, Kietsurfing, Plachtění a Windsurfing) a Individuální kurz španělštiny. 


 Získejte více informací o našich kurzech 


Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellín, Kolumbie: Druhé největší město Kolumbie, známé jako město věčného jara díky svému mírnému podnebí. Je symbolem moderního města, plného přátelských lidí, žijících v harmonii s okolní bohatou přírodou. Škola se nachází v sektoru El Poblado nedaleko parku Teras, který je obklopen exkluzívními restauracemi a bary s neopakovatelnou atmosférou, nabízejí „los paisa“ – obyvatelé tohoto města. Nueva lengua vám nabízí soukromé hodiny v míste, kde si vy sami vyberete. 

Nabídka kurzů: Specializovaná Španělština (Kurz pro lékaře, obchodníky, atc.)  a Individuální kurz španělštiny. 

 

 Získejte více informací o našich kurzech 

online_course_pic

Vaše město (v angličtině): Nueva Lengua jako jediná nabízí kurzy španělštiny on line pro studenty z celého světa. Studenti z Berlína, Londýna, New Yorku, Paříže, Soulu a Sao Paola se již přihlásili do tohoto kurzu a jsou velice spokojeni s touto formou výuky. Každému studentovi je přidělen vysoce kvalifikovaný lektor, který je nápomocen svými radami během celého kurzu. Kombinace materiálů, podpora konzultanta, široká škála různých druhů cvičení přispívají k tomu, že se vaše studium stane příjemným a obohacujícím.  Buďte první ve vašem městě a přihlaste se ještě dnes.

Nabídka kurzů: Standartní kurz španělštiny Online 

 

 Získejte více informací o našich kurzech


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

STUDY SPANISH WITH NUEVA LENGUA!