Komentáře
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

Bookmark and Share


ZEMĚ  JMÉNO
MÍSTO
KOMENTÁŘ
 USA (Washington)
 Katharine and daughter
Cartagena
 KLIK
 Německo (Münster)
 Jürgen Wünderlich
Bogota
 KLIK
Švédsko
 Samantha Rossi
Cartagena
 KLIK
Švýcarsko
 Stefan Enzler
Bogota
 KLIK
 Kanada / Quebec
 Emilie Bigham-Desrochers
Bogota
KLIK
 
 USA (Chicago)
 Steven Werlin
Bogota
KLIK
 
 USA (Boston)
 Tara Ahmed
Cartagena
 KLIK
 USA (Atlanta)
 Roger Friedman and family
Cartagena
KLIK
 
 USA (Florida)
 Alfred Cross
Bogota
KLIK
 
 USA (Houston)
 Lloyd Omenson
Bogota
KLIK
 
 USA (Illinois)
 Brandon Petit
Bogota
KLIK
 
 Česká Republika (Praha)
 Zora Pitáková
Bogota
KLIKK
 
 Švédsko /Stokholm
 Tord Lindstet
Cartagena a Medellín
KLIK
 
Švédsko/ Stocholm
 Claes Calemark
Bogota a Cartagena
KLIK
 
 USA (NY)
 Ray Fortuna
Medellin
KLIK
 
Brazílie / Sao Paulo
 Paulo Dal- Cere
Bogota
 KLIK
Dánsko
 Kristian
Bogota a Cartagena

 

Německo (Berlin)
 Andreas Haack
Cartagena
KLIK
 
 USA (NY)
 Jerome Burdi
Cartagena
KLIK
 
 USA ( New Jersey)
 Lloyd Soobrian
Medellín
KLIK
 
 USA (Virginia)
 Cookie Domingo
Cartagena
KLIK
 
 USA (NYC)
 Julie Price
Bogota
KLIK
 
 USA ( San Francisco)
 Jean Seago
Bogota
KLIK
 
Německo 
 Jutta Eggeling
Cartagena
KLIK
 
Německo

 Daniel

Medellín
 KLIK
 USA (Ohio)
 Roger Dunbar
Cartagena, Bogota a Medellín
KLIK
 
 Švýcarsko
 Katharina
 Medellín Bogotá
KLIK
 
 Brazílie
 Leah
 Cartagena
 KLIK

 

 Více komentářů našich studentů: 

  Clara_Wyss-Switzerland-Students_from_around_the_world_talk_about_their_experience_with_NuevaLengua.jpg HOJA_12-resized.jpg HOJA_19-resized.jpg HOJA_4-resized.jpg HOJA_5-resized.jpg HOJA_6-resized.jpg HOJA_7-resized.jpg HOJA_8-resized.jpg HOJA_9-resized.jpg HOLA_10-resized.jpg Hoja_1-resized.jpg Hoja_2-resized.jpg Hoja_3-resized.jpg NuevaLengua-TestimonialsFromOurStudents-Siobrhar.jpg NuevaLenguaTestimonialFromThati-Brazil.jpg Study_Spanish_Colombia-Testimonial_of_students_from_Switzerland-Nueva_Lengua-Spanish_School.jpg Tash_Australia_Student_Learn_Spanish_at_Nueva_Lengua-Colombia.jpg TestimonialFromOurStudents-Switzerland-Pascal-NuevaLengua.jpg Testimonials-Students-NuevaLengua-EEUU.jpg

 


VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH ŠKOLÁCH A KURZECH:

Our Spanish School in Bogotá, Colombia. Nueva Lengua

Bogota, Kolumbie: Bogota, hlavní město Kolumbie, se stává v posledních letech jednou z nejvyhledávanějších destinací Latinské Ameriky.  Moderní metropole nabízí celou škálu kulturních aktivit, bohatý noční život a nádherné scenérie And, na jejichž úpatí se Bogota nachází.  Škola Nueva Lengua je umístěna v historické čtvrti Quinta Camacho, s domy v anglickém stylu, které představují jedno z kulturních dědictví této země. Škola je blízko známé Zóny G, která je obklopena luxusními hotely, nákupními centry, divadly, galeriemi, restauracemi, bary a nočními kluby.

Nabídka kurzů: Obecná Španělština (Standartní a Intenzivní kurz španělštiny), Specializovaná Španělština (Kurz pro lékaře, obchodníky, atc.), Španělština a Veřejně prospěšné práce, Španělština a Umění (Tanec a Muzika) a Individuální kurz španělštiny. 


Získejte více informací o našich kurzech

Our Spanish School in Cartagena, Colombia. Nueva Lengua

Cartagena, Kolumbie: Celým jménem Cartagena de Indias, je součástí světového dědictví na seznamu UNESCA.   Tento přímořský ráj na březích Karibiku vás uchvátí svojí kulturou a legendární krásou.  NŠkola Nueva Lengua je umístěna v historické čtvrti Quinta Camacho, s domy v anglickém stylu, které představují jedno z kulturních dědictví této země.  Sídlo Nueva Lengua se nachází na náměstí Trinidad v historickém centru. Škola je umístěna v koloniální budově několik metrů od míst, kde začal boj o nezávislost Cartageny v roce 1811.

Nabídka kurzů: Obecná Španělština (Standartní a Intenzivní kurz španělštiny), Specializovaná Španělština (Kurz pro lékaře, obchodníky, atc.), Španělština a Veřejně prospěšné práce, Španělština a Umění (Tanec), Španělština a Sport (Potápění, Kietsurfing, Plachtění a Windsurfing) a Individuální kurz španělštiny. 


 Získejte více informací o našich kurzech 


Our Spanish school in Medellin, Colombia. Nueva Lengua

Medellín, Kolumbie: Druhé největší město Kolumbie, známé jako město věčného jara díky svému mírnému podnebí. Je symbolem moderního města, plného přátelských lidí, žijících v harmonii s okolní bohatou přírodou. Škola se nachází v sektoru El Poblado nedaleko parku Teras, který je obklopen exkluzívními restauracemi a bary s neopakovatelnou atmosférou, nabízejí „los paisa“ – obyvatelé tohoto města. Nueva lengua vám nabízí soukromé hodiny v míste, kde si vy sami vyberete. 

Nabídka kurzů: Specializovaná Španělština (Kurz pro lékaře, obchodníky, atc.)  a Individuální kurz španělštiny. 

 

 Získejte více informací o našich kurzech 

online_course_pic

Vaše město (v angličtině): Nueva Lengua jako jediná nabízí kurzy španělštiny on line pro studenty z celého světa. Studenti z Berlína, Londýna, New Yorku, Paříže, Soulu a Sao Paola se již přihlásili do tohoto kurzu a jsou velice spokojeni s touto formou výuky. Každému studentovi je přidělen vysoce kvalifikovaný lektor, který je nápomocen svými radami během celého kurzu. Kombinace materiálů, podpora konzultanta, široká škála různých druhů cvičení přispívají k tomu, že se vaše studium stane příjemným a obohacujícím.  Buďte první ve vašem městě a přihlaste se ještě dnes.

Nabídka kurzů: Standartní kurz španělštiny Online 

 

 Získejte více informací o našich kurzech


Bogotá is quickly becoming a top Latin American destination as a thriving metropolis.  The capital city offers an incredible variety of cultural activities, engaging night life, and breath taking mountain scenery.  Nueva Lengua's Spanish School is located in the historic neighborhood of Quinta Camacho, surrounded by beautiful English style houses and cultural heritage.  This area is close to the famous G zone, home of first class hotels, shopping malls, theatres, art galleries, restaurants, bars and clubs.

STUDY SPANISH WITH NUEVA LENGUA!