About Nueva Lengua
FacebookCursosEspañolNuevaLenguayoutubeNuevaLenguaTwitterCursosEspañolNuevaLenguaLinkedCursosEspañolNuevaLenguaGooglePlus
  SkypeCursosEspañol

: nuevalengua

O nás
Bookmark and Share

Proč se učit španělštinu v Nueva Lenguě ?

 

V dnešní době čím dál tím více lidí chce poznat bohatství rozdílných kultur. Víte, že španělština je druhým nejrozšířenějším jazykem po mandarínštině a také druhým nejžádanějším jazykem po angličtině? V posledních deseti letech se zdvojnásobil počet jejích studentů.

 

Španělština je oficiální jazyk ve 22 zemích světa, které se rozprostírají na čtyřech kontinentech. V současné době se odhaduje, že počet rodilých mluvčích je mezi 350 až 400 milióny. Kromě toho, že španělština je jedním ze šesti úředních jazyků OSN, má výrazný vliv na poli umění, vědy a zahraničního obchodu.

 

Společně používaný jazyk je jedním z nejlepších nástrojů jak provázat různé lidi kolem světa. Zakladatelé školy Nueva Lengua mají bohaté zkušenosti na mezinárodní úrovni ve vývoji jazykových škol, specializace ve výuce druhého cizího jazyka, univerzitní administrativě, španělské literatuře, elektronickém obchodě a turistice. Tento různorodý profil inspiroval Nueva Lengu k jejímu poslání, soustředit se více na rozmanitost výuky španělštiny.

 

Kromě toho naše škola bude mít i pobočky v Argentině a Peru. Zveme Vás aby jste navštívili naše školy a přesvědčili se na vlastní oči proč Nueva Lengua je jednou z nejlepších organizací, která se zavazuje poskytnout svým studentům nejvyšší kvalitu výuky prostřednictvím zaměření kurzu dle zájmu studenta.

 

Poznáním kolumbijské kultury, jejích měst a lidí vaše zkušenost musí být jedině nezapomenutelným zážitkem.

Naše kurzy jsou normalizovány směrnicemi Evropského společenství pro strukturu rámce jazyků(CEF) a Americkou radou pro výuku cizích jazyků (ACTFL).

Kromě této výhody, Nueva Lengua dále poskytuje:

  1. 6 úrovní výuky – což je požadavek pro jakýkoliv profesionální, efektivní a akreditovaný jazykový studijní program.
  2. Učitelé s akreditovaným vysokoškolským vzdělání, pedagogickými zkušenostmi, zápalem pro výuku a vášeňí pro jazyky.
  3. Písemný a ústní rozřazovací test pro nové studenty, s týdenním pokrokem v nabytých znalostí. 
  4. Malé třídy, které zaručují individuální pozornost a snadnější výuku.
  5. Pohodlné učebny, počítače s přístupem na internet (podpora wifi) a týdně plánované kulturní aktivity.
  6. Přátelské a rozmanité vzdělávací prostředí.
Přečtěte si více o našem závazku vůči Společenské zodpovědnosti